Tim_with_SMSAudio

Marka SMS Audio, oferująca profesjonalne słuchawki i akcesoria, została stworzona po to, by udoskonalać sposób doświadczania muzyki.
SMS Audio łączy w sobie technologię, funkcjonalność oraz styl, oferując najwyższą jakość dźwięku, komfort w użytkowaniu oraz szyk każdego produktu. Marka SMS Audio została stworzona przez cenionego rapowego potentata, filantropa i artystę – Curtisa „50 Centa” Jacksona. Brand światowej klasy słuchawek i akcesoriów dąży do tego, by ludzie doświadczali muzyki w taki sposób, w jaki zostało to zamierzone. Wykorzystując aktualny stan rozwoju technologii, najlepsze materiały oraz modny design, produkty marki SMS Audio, z których 50 Cent z dumą korzysta, dostarczają w stylowym opakowaniu fonię studyjnej jakości.

Na rynku istnieje mnóstwo marek oferujących słuchawki, które są promowane przez celebrytów – markę SMS Audio wyróżnia jednak fakt, że 50 Centowi nie wystarczyło samo użyczenie swojego imienia produktom. 50 dąży do najwyższej jakości każdego produktu, który jest powiązany z jego imieniem i jego podejście do produktów marki SMS Audio nie wygląda inaczej. 50 Cent został wnikliwie zaangażowany w każdy aspekt firmy – od designu słuchawek, studyjnej jakości ich dźwięku, po partnerstwo i wpływ na decyzje biznesowe. 50 Cent nie jest jedynie właścicielem marki SMS Audio, ale także dyrektorem generalnym, co oznacza, że trzyma rękę na pulsie całej firmy.

50Cent_with_SMSAudio

50 Cent znany jest z pełnej sukcesów twórczości hip-hopowej, ale jego preferencje muzyczne wykraczają szeroko poza ten gatunek. Mając to na uwadze, położył nacisk na to, by produkty sygnowane jego imieniem dostarczały krystalicznej jakości dźwięk dla każdego z gatunków muzycznych – hip-hopu, jazzu, rocka, czy country. 50 Cent pokłada wiarę w to, że trwałość oraz wygląd jego słuchawek są w każdym calu ważne tak samo, jak jakość oferowanego przez nie dźwięku. Fani marki mogą być pewni tego, że ich słuchawki na długo pozostaną na rynku produktem upragnionym.

50 Cent poza tworzeniem produktów spełniających swoje wymogi i zapewnienia, zobowiązał się do tego, by działać na rzecz zmian. Dzięki współpracy z Feeding America®, organizacji charytatywnej zwalczającej głód na świecie, SMS Audio w imieniu lokalnych banków żywności wspomaga zapewnienie amerykańskim rodzinom miliona posiłków rocznie.